Polecamy: farby ścienne, lakiery do drewna, lakiery na metal i emalie ogólnego stosowania
Beckers paleta kolorów, otex, impregnat do drewna z woskiem, tikkurila everal aqua, parketti ässä, decor retro, farba antyrefleksyjna, everal aqua, farba ceramiczna, tikkurila optiva ceramic farby z mieszalnika, anza narzędzia malarskie, pędzle.
Beckers Biała Farba Designer White Farba Lateksowa 10l
Beckers Biała Farba Designer White Farba Lateksowa 10l
125,00 zł
opakowanie 10l
Specjaliści polecają!
Wyjątkowej jakości produkty polecane przez specjalistów! Produkty, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Lakiery, impregnaty do drewna, farby online, narzędzia do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Sklep z farbami.
Twój Sklep z farbami | Panel
Ekran do projektora sufitowy.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Hurtownia farb online. Sklep z farbami. Katalog produktów :
Impregnat do drewna, tikkurila, kolory, farby beckers, do mebli, ceny farb, lakiery, fasadowe, farba przeciwgrzybicza, farba kredowa, tablicowa tikkurila, ftalowa, do sufitu, farby, ncs, kolory, kolorów farb do ścian, farba beckers, farby z mieszalnika.
Tikkurila, Beckers, Jedynka, Rust-Oleum Farby lateksowe, dekoracyjne, akrylowe, ceramiczne, lakiery, impregnaty do ochrony powierzchni drewnianych, ścian i sufitów. Wewnętrzne i zewnętrzne. Sklep farby-online.pl Bogata Paleta Rozwiązań.
Wysokiej jakości produkty Tikkurila, Beckers, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Jedynka. Lakiery, impregnaty do drewna, farby, narzędzia Anza do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
598,00 zł 515,00 zł
wiaderko 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l

TIKKURILA VALTTI EXPERT 5L | 10 GOTOWYCH KOLORÓW

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 154,00 zł 154.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość opakowanie 5l
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.16667
Producent: Tikkurila
Kod produktu: 8498-94584

Opis

Impregnat do drewna VALTTI EXPERT 5L | 10 GOTOWYCH KOLORÓW

Sprawdzona wysoka jakość. Fińska Tikkurila Valtti Expert to matowy, półprzezroczysty impregnat z dodatkiem wosku do dekoracyjno-ochronnego pokrywania drewnianych powierzchni na zewnątrz pomieszczeń.

Wydajność: Do 20 m2/l (realnie ok 12 m2/l) przy jednokrotnej aplikacji dla gładkich powierzchni drewnianych, w zależności od rodzaju stopnia przygotowania podłoża i wilgotności drewna.

Matowe wykończenie.

Czas schnięcia: W temperaturze +23±2°C, przy wilgotności względnej powietrza 50±5% i wilgotności drewna poniżej 20%, impregnat osiąga suchość dotykową po upływie 30 minut; nakładanie kolejnej warstwy po 12 godzinach. Niska temperatura i duża wilgotność powietrza wydłuża czas schnięcia powłoki.

Tikkurila Valtti. Cena Impregnatu VALTTI EXPERT w opakowaniu 5 litrów. W dowolnie wybranym, gotowym, kolorze.

Sprawdzona fińska jakość.

 • Impregnat Tikkurila VALTTI EXPERT doskonała impregnacja i ochrona drewna przed promieniami UV.
 • Valtti Expert przeznaczony jest do powierzchni zewnętrznych.
 • Tikkurila do drewna kolory odporne na trudne warunki atmosferyczne.
 • Dodatkowo Impregnat Tikkurila VALTTI EXPERT zabezpiecza przed działaniem wilgoci dzięki zawartości wosku.
 • Tikkurila Valtti EXPERT Głęboko penetruje w strukturę drewna podkreślająca jego naturalne piękno.
 • Łatwość aplikacji Impregnatu Tikkurila VALTTI EXPERT, nawet na najtrudniejszych powierzchniach.

Tikkurila impregnat

 

TIKKURILA VALTTI EXPERT 10 GOTOWYCH KOLORÓW

 • Antracyt,
 • Szary,
 • Cedr,
 • Sosna,
 • Dąb,
 • Kalwados,
 • Orzech,
 • Teak,
 • Mahoń,
 • Palisander  

Przygotowanie podłoża:

Przed przystąpieniem do malowania należy zaokrąglić wszystkie ostre krawędzie (np papierem ściernym). Powierzchnię przeznaczoną do malowania starannie oczyścić z kory, łyka, ziemi, oleju, smaru, pleśni, wosku, grzybów, szkodników lub innych zanieczyszczeń ograniczających przyczepność nanoszonych powłok. Usunąć odpryski wapna, cementu lub zaprawy murarskiej, pozostawione będą plamić drewno, mogą również wpływać na trwałość nanoszonych powłok. Sęki usunąć (braki uzupełnić czystym drewnem) lub pozostawić (zabezpieczyć specjalistycznymi środkami chemicznymi). Wady, ubytki należy uzupełnić wstawkami z drewna, uszkodzenia, szczeliny uzupełnić masą szpachlową do drewna, o odcieniu nieco jaśniejszym niż wymagany kolor. Do czyszczenia powierzchni oraz usuwania pleśni zaleca się użycie odpowiednich preparatów. Dokładnie zmatowić istniejące połyskliwe powłoki i podłoża wcześniej bejcowane, w celu zapewnienia odpowiedniej absorpcji impregnatu Tikkurila Valtti Expert przez podłoże. W razie konieczności usunąć całkowicie istniejąca powlokę.

Gruntowanie:

Surowe drewno zagruntować preparatem Tikkurila Valtti Super Guard przed nałożeniem impregnatu Tikkurila Valtti Expert. Podczas aplikacji Tikkurila Valtti Super Guard i Tikkurila Valtti Expert - należy zabezpieczyć rośliny przed zachlapaniem.

 

TIKKURILA VALTTI EXPERT KOLOR

Dostępny również impregnat Tikkurila Valtti w opakowaniu 2,5 litra. W dowolnie wybranym, gotowym, kolorze o pojemności 2,5l: TIKKURILA VALTTI EXPERT 2, 5L | 10 GOTOWYCH KOLORÓW

TIKKURILA VALTTI Expert Powierzchnie drewniane maluj zawsze wzdłuż słojów drewna.

Aplikację TIKKURILA VALTTI EXPERT do zabezpieczenia drewna należy przeprowadzać w zakresie temperatur od 5°C do 25°C. Wilgotność względna nie może przekraczać 80%. Temperatura otoczenia musi wynosić powyżej +10°C. Malowane powierzchnie podczas wykonywania aplikacji nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Przed rozpoczęciem prac należy zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi przygotowania powierzchni oraz sposobu użycia produktu zawartymi na opakowaniu (lub w karcie technicznej).

W przypadku malowania powierzchni świeżych, wcześniej niemalowanych, należy upewnić się, czy drewno jest odpowiednio wysuszone (wilgotność względna drewna powinna być niższa niż 20%). Przy stosowaniu produktów barwionych transparentnych, ostateczny kolor będzie zależał od rodzaju drewna, jego barwy i twardości a także od liczby nałożonych warstw. Zaleca się, przed malowaniem wykonać próbę kolorystyczną na niewielkiej powierzchni. Podczas malowania drewna bez względu na produkt, aplikację zawsze należy prowadzić wzdłuż słojów drewna.

Przed rozpoczęciem malowania produkt należy dobrze wymieszać, po czym odczekać 15 minut w celu pozbycia się pęcherzyków powietrza.
Przed przystąpieniem do malowania należy delikatnie zeszlifować wszystkie ostre krawędzie (np. papierem ściernym).

PODCZAS MALOWANIA Produkty należy dokładnie wymieszać, zarówno przed użyciem, jak i w trakcie wykonywania aplikacji. Można zastosować dwa warianty:

 • Aplikujemy dwa razy produkt barwiony uzyskując w ten sposób maksymalne nasycenie koloru.
 • Produkt zabarwiony aplikowany jest jako pierwsza warstwa, a następnie jako warstwę nawierzchniową stosujemy produkt bezbarwny. Wydłużamy w ten sposób trwałość koloru.

Malować możemy pędzlem, metodą natryskową. Nakładaj TIKKURILA VALTTI EXPERT wzdłuż włókien element po elemencie, zwracając szczególną uwagę na łączenia i pęknięcia oraz stosując na końcówkach drewnianych elementów, szczególnie grubą warstwę.

Impregnaty, oleje oraz lakierobejce najlepiej nakładać pędzlem, cienkimi warstwami, dobrze wcierając i rozprowadzając produkt. W celu najlepszego uwidocznienia słoi drewna można po 10 - 20 minutach od naniesienia produktu usunąć jego nadmiar przy pomocy szmatki, lub suchego pędzla. Przy malowaniu powierzchni drewnianych istotne jest bardzo dokładne zabezpieczenie krawędzi (np. desek), co zapobiega przedostawaniu się wilgoci do drewna. Powierzchnie drewniane maluj zawsze wzdłuż słojów drewna.

PO MALOWANIU
W zależności od grubości nałożonej powłoki, schnięcie oraz uzyskanie przez powłokę pełnej odporności może trwać do 4 tygodni.

Rozpuszczalnikowy impregnat dekoracyjny wzbogacony woskiem - gotowe kolory. Matowe wykończenie.

Impregnat do drewna ranking


Jedynka farby i impregnaty w ofercie sklepu

 Jedynka farby i impregnaty w ofercie sklepu

 

 

 


Tagi: impregnat drewna, impregnat, biały impregnat do drewna, biały impregnat do drewna na zewnątrz, castorama impregnat do drewna cena, farba impregnat do drewna, farba impregnująca do drewna, impregnacja drewna, impregnacja drewna olejem jadalnym, impregnacja drewna warszawa, impregnant do drewna, impregnat colours, impregnat do drewna, impregnat do drewna biały, impregnat do drewna biały cena, impregnat do drewna cena, impregnat do drewna ceny, impregnat do drewna egzotycznego, impregnat do drewna jedynka, impregnat do drewna jedynka z woskiem cena, impregnat do drewna kolory, impregnat do drewna na zewnątrz, impregnat do drewna palisander, impregnat do drewna ranking, impregnat do drewna remmers, impregnat do drewna sosnowego, impregnat do drewna szary, impregnat do drewna tikkurila, impregnat do drewna tikkurila bydgoszcz, impregnat do drewna w kolorze szarym, impregnat do drewna z woskiem, impregnat do drewna zewnętrzny, impregnat do drzewa, impregnat do malowania drewna, impregnat ochronny do drewna, impregnat primacol, impregnat tikkurila, impregnat vallti bydgoszcz, impregnat woskowy do drewna, impregnat z woskiem, impregnaty do drewna, impregnaty do drewna cena, impregnaty do drewna ełk, impregnaty do drewna forum, impregnaty do drewna kolory, impregnaty do drewna na zewnątrz, impregnaty do drewna ogrodowego, impregnaty do drewna ranking, impregnowanie drewna, jedynka impregnat, jedynka impregnat do drewna, jedynka impregnat do drewna z woskiem, kolory impregnatu do drewna, lakierobejca czy impregnat, lakierobejce i impregnaty olsztyn, szary impregnat do drewna, tikkurila impregnat, tikkurila valtti expert impregnated, tikkurila impregnat cena, impregnat tikkurila opinie, tikkurila valtti expert impregnat, tikkurila valtti expert, tikkurila valtti expert cena, tikkurila valtti expert opinie, tikkurila valtti expert forum, tikkurila valtti expert kolory, tikkurila valtti expert orzech, farba valtti expert, tikkurila valtii expert, tikkurila valtii expert sosna, Tikkurila Valtti Expert, tikkurila valtti color new, tikkurila valtti complete, tikkurila valtti super guard, tikkurila valtti color extra cena, tikkurila valtti opaque opinie, tikkurila valtti complete opinie, tikkurila valtti color extra, tikkurila valtti base, tikkurila valtti base new, tikkurila valtti guard, tikurela, tikurila, tikkurila katalog kolorów, tikkurila valtti complete kolory, tikkurila valtti super guard cena, tikkurila valtti super guard opinie, ochrona drewna tikkurila, Antracyt, Szary, Cedr, Sosna, Dąb, Kalwados, Orzech, Teak, Mahoń, Palisander 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

7 grudnia 2015

Świetny produkt polecam.

16 lutego 2016

Sprawdzony produkt. Używam go od kilku lat. Polecam.

25 lipca 2017

Impregnat rewelacyjny - łatwo się nakłada, wydajny, dobrze kryje, jest naprawdę bardzo dobrym produktem. Sklep polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl