Polecamy: farby ścienne, lakiery do drewna, lakiery na metal i emalie ogólnego stosowania
Beckers paleta kolorów, otex, impregnat do drewna z woskiem, tikkurila everal aqua, parketti ässä, decor retro, farba antyrefleksyjna, everal aqua, farba ceramiczna, tikkurila optiva ceramic farby z mieszalnika, anza narzędzia malarskie, pędzle.
TIKKURILA OPTIVA SEMI MATT [20] PÓŁMAT 2,7
TIKKURILA OPTIVA SEMI MATT [20] PÓŁMAT 2,7
99,90 zł
opakowanie 2,7l
Specjaliści polecają!
Wyjątkowej jakości produkty polecane przez specjalistów! Produkty, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Lakiery, impregnaty do drewna, farby online, narzędzia do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Sklep z farbami.
Twój Sklep z farbami | Panel
Ekran do projektora sufitowy.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Hurtownia farb online. Sklep z farbami. Katalog produktów :
Impregnat do drewna, tikkurila, kolory, farby beckers, do mebli, ceny farb, lakiery, fasadowe, farba przeciwgrzybicza, farba kredowa, tablicowa tikkurila, ftalowa, do sufitu, farby, ncs, kolory, kolorów farb do ścian, farba beckers, farby z mieszalnika.
Tikkurila, Beckers, Jedynka, Rust-Oleum Farby lateksowe, dekoracyjne, akrylowe, ceramiczne, lakiery, impregnaty do ochrony powierzchni drewnianych, ścian i sufitów. Wewnętrzne i zewnętrzne. Sklep farby-online.pl Bogata Paleta Rozwiązań.
Wysokiej jakości produkty Tikkurila, Beckers, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Jedynka. Lakiery, impregnaty do drewna, farby, narzędzia Anza do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
598,00 zł 515,00 zł
wiaderko 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l

Produkt Barwiony Farba TIKKURILA w kolorze S503 Arctic Fox MAT TIKKURILA OPTIVA SATIN MATT [7] 9l

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 301,00 zł 301.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość wiaderko 9l
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Tikkurila
Kod produktu: C203905110_S503_Arctic_Fox_MAT

Opis

Uwaga Produkt Barwiony Farba TIKKURILA.

Mieszalnik

Tikkurila Optiva 5 w kolorze S503 Arctic Fox MAT 9l

 

FARBA TIKKURILA OPTIVA SATIN MATT [7] 9l

Optiva Satin Matt [7] wodorozcieńczalna, akrylowa farba lateksowa wysokiej jakości przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych, służby zdrowia (szpitale, szkoły, przedszkola) oraz zakładach usługowych i produkcyjnych, także branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Gwarantuje piękne, w pełni matowe, jednolite wykończenie.

Farba biała. Potrzebujesz zakupić ten produkt barwiony; poinformuj nas o tym poprzez: "zapytaj o produkt" przy zdjęciu produktu.

Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Został przebadanym pod kątem alergologicznym, bezpiecznym dla alergików i polecanym przez specjalistów PTA. Każdy rekomendowany produkt został przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych obejmujących niezbędne, podstawowe i uzupełniające badania bezpieczeństwa (np. toksykologiczne, mikrobiologiczne). Badanie produktu obejmuje również analizę dokumentacji dostarczonej przez producenta. Analiza dokumentacji jest wykonywana pod względem formalnym, metodycznym i merytorycznym.

Farba do dekoracyjno-ochronnego malowania

Polecana do salonów, sypialni, pokoi dziecięcych i kuchni. Posiada bezpieczną dla zdrowia, ekologiczną recepturę. Inspirująca paleta barw z mieszalnika - ponad 13 tys. propozycji.

Tikkurila Optiva Satin Matt [7]

Ekologiczna i bezpieczna receptura przyjazna środowisku potwierdzona certyfikatem Ecolabel

  • Farba polecana alergikom rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne
  • Minimalna – poniżej wymaganej normy – zawartość lotnych związków organicznych
  • Najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro – klasa 1
  • Wysoka wydajność i siła krycia
  • Trwałość powłoki i koloru w czasie
  • Doskonałe własności aplikacyjne: niekapiąca formuła, bardzo dobra przyczepność do podłoża,
  • łatwe rozprowadzanie oraz optymalny czas schnięcia
  • Dzięki zwięzłej strukturze farby, kurz i inne zabrudzenia w ograniczonym stopniu wnikają w głąb ścian.

Zastosowanie:

Malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, dekoracyjne malowanie podłoży betonowych, jak również do renowacji starych wymalowań. Produkt może być stosowany na powierzchnie drewniane lub metalowe, po uprzednim zagruntowaniu odpowiednim do tego rodzaju powierzchni preparatem gruntującym.

Powierzchnie niemalowane: Świeże tynki mineralne można malować po minimum 4 tygodniach sezonowania. Płyty G-K, gładzie szpachlowe można malować po całkowitym wyschnięciu. Powierzchnie oczyścić z kurzu i brudu, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką. Następnie nałożyć jedną warstwę farby gruntującej TIKKURILA OPTIVA PRIMER.

Powierzchnie uprzednio malowane: Przed malowaniem powierzchnię należy zmyć i odtłuścić, usunąć łuszczące się, luźne fragmenty starej powłoki. Powierzchnie błyszczące zmatowić, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką. Całość podłoża zagruntować farbą TIKKURILA OPTIVA PRIMER.

Powierzchnie malowane farbą klejową lub wapienną: Farbę wapienną lub klejową dokładnie

usunąć. Powierzchnie oczyścić z kurzu i brudu, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką.Następnie nałożyć jedną warstwę farby gruntującej TIKKURILA OPTIVA PRIMER.

W przypadku luźno związanego podłoża zagruntować impregnatem TIKKURILA SUPRABILIT.

Należy sprawdzić, czy zastosowana gładź/masa szpachlowa jest mocnym i stabilnym podłożem – jeśli po lekkim przetarciu ręką szpachlówka „sypie się” lub pozostawia na dłoni ślad pyłu – to oznacza, że podłoże jest sypkie i należy zastosować preparat TIKKURILA SUPRABILIT.

W temperaturze +23° C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 godziny. Zaleca się, aby odstęp pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw wynosił min. 4 godziny

Wydajność:

Teoretyczna do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu (zazwyczaj 10 m²/l) . Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.

Optiva Satin Matt [7] może być barwiony w różnych systemach: TVT-Tikkurila, NCS, RAL, BS itp, w sumie ponad 13 tys. odcieni.

Tutaj szukaj kolorów

UWAGA! Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.

Dostępne inne pojemności: 0,9, 2,7 i 9 litrów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl