Specjaliści polecają!
Wyjątkowej jakości produkty polecane przez specjalistów!
TIKKURILA FARBA ŁAZIENKOWA LUJA MATT 7 - 0,9l
TIKKURILA FARBA ŁAZIENKOWA LUJA MATT 7 - 0,9l
55,00 zł
pojemnik 0,9l
ROZCIEŃCZALNIK TIKKURILA EVERAL THINNER 1050 1l
ROZCIEŃCZALNIK TIKKURILA EVERAL THINNER 1050 1l
18,50 zł
opakowanie 1l
TIKKURILA OPTIVA MATT [5] FARBA BIAŁA 0,9l
TIKKURILA OPTIVA MATT [5] FARBA BIAŁA 0,9l
33,00 zł
pojemnik 0,9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l
TIKKURILA OPTIVA MATT [5] FARBA BIAŁA MAT 2,7l
TIKKURILA OPTIVA MATT [5] FARBA BIAŁA MAT 2,7l
85,00 zł
opakowanie 2,7l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
59,00 zł 52,00 zł
pojemnik 0,9l
TIKKURILA VALTTI OPAQUE 9l | BAZA VVA
TIKKURILA VALTTI OPAQUE 9l | BAZA VVA
419,00 zł
wiaderko 9l
Polecamy: farby ścienne, lakiery do drewna, lakiery na metal i emalie ogólnego stosowania
Beckers paleta kolorów, otex, impregnat do drewna z woskiem, tikkurila everal aqua, parketti ässä, decor retro, farba antyrefleksyjna, everal aqua, farba ceramiczna, tikkurila optiva ceramic farby z mieszalnika, anza narzędzia malarskie, pędzle.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twój Sklep z farbami | Panel
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Hurtownia farb online. Sklep z farbami. Katalog produktów :
Impregnat do drewna, tikkurila, kolory, farby beckers, do mebli, ceny farb, lakiery, fasadowe, farba przeciwgrzybicza, farba kredowa, tablicowa tikkurila, ftalowa, do sufitu, farby, ncs, kolory, kolorów farb do ścian, farba beckers, farby z mieszalnika.
Tikkurila, Beckers, Jedynka, Rust-Oleum Farby lateksowe, dekoracyjne, akrylowe, ceramiczne, lakiery, impregnaty do ochrony powierzchni drewnianych, ścian i sufitów. Wewnętrzne i zewnętrzne. Sklep farby-online.pl Bogata Paleta Rozwiązań.
Wysokiej jakości produkty Tikkurila, Beckers, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Jedynka. Lakiery, impregnaty do drewna, farby, narzędzia Anza do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
59,00 zł 52,00 zł
pojemnik 0,9l

IMPREGNAT DO DREWNA TIKKURILA VALTTI COLOR NEW 9l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 219,00 zł 219.00
quantity wiaderko 9l
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Tikkurila
Kod produktu: B693905910

Opis

IMPREGNAT DO DREWNA TIKKURILA VALTTI COLOR NEW 9l

Impregnat do drewna Tikurila Valtti Color New 9l

Matowy impregnat do drewna. Półprzezroczysty impregnat przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Podkreśla naturalne piękno i strukturą drewna. Tworzy powłokę odporną na biokorozję, zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV.

Potrzebujesz zakupić ten produkt jako barwiony; poinformuj nas o tym poprzez: "zapytaj o produkt" przy zdjęciu produktu.

Matowy, półprzezroczysty impregnat przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń.

  • Tikkurila Valtti Color New, przeznaczony jest do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń.
  • Podkreśla naturalne piękno i strukturą drewna.
  • Tworzy powłokę odporną na biokorozję, zwiększa skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV.

Tikkurila Valtti Color New jest polecany jako warstwa nawierzchniowa przy zastosowaniu preparatu gruntująco-ochronnego do drewna Tikkurila Valtti Super Guard
Tikkurila Valtti Color New, jak wykazuje 150 lat doświadczeń - Tikkurila - to doskonała impregnacja i dekoracja zewnętrznych powierzchni drewnianych. Zwiększona skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV.

Podkreśla naturalne piękno i strukturą drewna.

Zwiększona skuteczność ochrony przed wilgocią i promieniami UV (ultrafioletowym). 

Produkt przeznaczony do barwienia w szerokiej gamie atrakcyjnych i trwałych kolorów. Tutaj szukaj kolorów

ZASTOSOWANIE

Zewnętrzne ściany drewniane, okna, drzwi, ogrodzenia, balustrady, meble ogrodowe, altany, itp. Do zabezpieczania tarasów, schodów, podestów rekomendujemy zastosowanie oleju Tikkurila Valtti Wood Oil.

DANE TECHNICZNE

Zawartość części stałych (obj.): 17%, w zależności od koloru Gęstość: 0,9 kg/l Stopień połysku: mat Baza: EC

KOLORYSTYKA

Kolory z karty Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes. Ostateczny odcień będzie uzależniony od gatunku drewna oraz pierwotnego koloru podłoża. Tikkurila Valtti Color New w wersji bezbarwnej nie jest polecany do użytku zewnętrznego w miejscach narażonych na szczególnie silne działanie promieni słonecznych.

SPECYFIKACJA

Przygotowanie podłoża: Przed przystąpieniem do malowania należy zaokrąglić wszystkie ostre krawędzie (np. papierem ściernym). Powierzchnię przeznaczoną do malowania starannie oczyścić z kory, łyka, ziemi, oleju, smaru, pleśni, wosku, grzybów, szkodników lub innych zanieczyszczeń ograniczających przyczepność nanoszonych powłok. Usunąć odpryski wapna, cementu lub zaprawy murarskiej, pozostawione będą plamić drewno, mogą również wpływać na trwałość nanoszonych powłok. Sęki usunąć (braki uzupełnić czystym drewnem) lub pozostawić (zabezpieczyć specjalistycznymi środkami chemicznymi). Wady, ubytki należy uzupełnić wstawkami z drewna, uszkodzenia, szczeliny uzupełnić masą szpachlową do drewna, o odcieniu nieco jaśniejszym niż wymagany kolor. Do czyszczenia powierzchni oraz usuwania pleśni zaleca się użycie odpowiednich preparatów. Dokładnie zmatowić istniejące połyskliwe powłoki i podłoża wcześniej bejcowane, w celu zapewnienia odpowiedniej absorpcji impregnatu Tikkurila Valtti Color New przez podłoże. W razie konieczności usunąć całkowicie istniejącą powłokę. Surowe drewno zagruntować preparatem Tikkurila Valtti Super Guard przed nałożeniem Tikkurila Valtti Color New. Nałożyć grubszą warstwę impregnatu na zakończenia drewnianych elementów. Należy zabezpieczyć rośliny przed zachlapaniem Tikkurila Valtti Super Guard i Tikkurila Valtti Color New podczas aplikacji. W przypadku renowacji starych powłok malarskich należy wykonać wymalowanie próbne. Uzyskanie pozytywnego wyniku decyduje o ostatecznym zastosowaniu produktu.

Podana cena dotyczy bezbarwnego impregnatu w opakowaniu 9 litrów

Valtti Color New barwiony jest według karty kolorów Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes. Ostateczny odcień będzie uzależniony od gatunku drewna oraz pierwotnego koloru podłoża.

Tutaj szukaj kolorów

Tagi: Tikkurila, Olej do drewna, olej do drewna tarasowego, olej do drewna egzotycznego, olej do drewna biały, 
tikkurila semi-transparent wood finishes colour card, semi transparent wood stains, deft clear wood finish semi gloss, matowy impregnat do drewna.
valtti complete, tikkurila valtti color extra, tikkurila valtti cena,
valtti color extra cena, tikkurila valtti color new cena, tikkurila valtti color aqua, tikkurila valtti color new opinie,
tikkurila valtti kolory,impregnacja betonu na zewnątrz,impregnacja drewna,impregnacja,drewna cena,impregnacja drewna ciśnieniowa,impregnacja drewna forum,impregnacja drewna konstrukcyjnego,impregnacja drewna na,zewnątrz,impregnacja drewna olejem,impregnacja drewna sosnowego,impregnacja odzieży,impregnacja papieru,impregnacja piaskowca,impregnacja płytek,impregnacja płytek ceramicznych,impregnacja płytek gresowych,impregnacja skóry,impregnacja tarasu,impregnacja tkanin,impregnacja zanurzeniowa,impregnat akrylowy,impregnat akrylowy do drewna,impregnat do betonu,impregnat do betonu architektonicznego,impregnat do betonu cena,impregnat do betonu na zewnątrz,impregnat do desek tarasowych,impregnat do drewna impregnat,impregnat do drewna impregnat cena,impregnat do,drewna bezbarwny,impregnat do drewna biały,impregnat do drewna forum,impregnat do drewna jedynka,impregnat do drewna kolory,impregnat do drewna,koncentrat,impregnat do drewna konstrukcyjnego cena,impregnat do drewna ogrodowego,impregnat do drewna palisander,impregnat do drewna szary,impregnat do drewna tikkurila,impregnat do drewna z woskiem,impregnat do drewna z woskiem jedynka,impregnat do drewna zielony,impregnat do,elewacji,impregnat do kostki betonowej,impregnat do posadzek betonowych,impregnat do posadzki betonowej,impregnat do skóry,impregnat do ścian,impregnat do tarasów drewnianych,impregnat do więźby,impregnat do więźby dachowej,impregnat do więźby dachowej cena,impregnat drewna,impregnat,jedynka,impregnat koloryzujący do drewna,impregnat kostki brukowej,impregnat olejowy do drewna,impregnat silikonowy,impregnat solny,do drewna,impregnat tikkurila,impregnaty,impregnaty do drewna konstrukcyjnego,impregnaty do drewna na zewnątrz,impregnaty do drewna ranking,impregnowana tkanina,impregnowanie,impregnowanie płytek,impregnuje drewno,zabezpieczyć drewno na zewnątrz,zrobić impregnat do drewna,impregnat do drewna na zewnątrz,impregnat do drewna wybrać,jedynka do drewna,jedynka impregnat do drewna z woskiem,jedynka impregnat do drewna z woskiem cena,jedynka z woskiem,kauczuki silikonowe,kolorowe lakiery do drewna,kolorowy lakier do drewna,kolory bejcy,kolory bejcy do drewna,kolory bejcy do,drewna sosnowego,kolory drewna,kolory drewnochronu,kolory farb do drewna,kolory farb do drewna na zewnątrz,kolory impregnatów do drewna,kolory,lakierów do drewna,konserwacja drewna,konserwacja drewna na zewnątrz,lakier bezbarwny do drewna,lakier bezbarwny do drewna na zewnątrz,lakier do drewna,lakier do drewna bezbarwny,lakier do drewna bezbarwny matowy,lakier do drewna biały,lakier do drewna cena,lakier do drewna,kolory,lakier do drewna matowy,lakier do drewna na zewnątrz,lakier do drewna w sprayu,lakier do drewna wewnątrz,lakier do drewna zewnętrzny,lakier do parkietu,lakier kolorowy do drewna,lakier zewnętrzny do drewna,lakierobejca,lakierobejca biała,lakierobejca biała do drewna,lakierobejca do drewna,lakierobejca do drewna cena,lakierobejca do drewna kolory,lakierobejca do drewna na zewnątrz,lakierobejca do mebli,lakierobejca do mebli drewnianych,lakierobejca do parkietu,lakierobejca do podłogi,lakierobejca do wewnątrz,lakierobejca do wnętrz,lakierobejca,kolory,lakierobejca na lakier,lakierobejca szara,lakierobejca tikkurila,lakierobejca w sprayu,lakierobejca wenge,lakierobejca wodna,lakierobejca zielona,lakiery do drewna forum,lakiery do drewna warszawa

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl