Polecamy: farby ścienne, lakiery do drewna, lakiery na metal i emalie ogólnego stosowania
Beckers paleta kolorów, otex, impregnat do drewna z woskiem, tikkurila everal aqua, parketti ässä, decor retro, farba antyrefleksyjna, everal aqua, farba ceramiczna, tikkurila optiva ceramic farby z mieszalnika, anza narzędzia malarskie, pędzle.
Beckers Biała Farba Designer White Farba Lateksowa 10l
Beckers Biała Farba Designer White Farba Lateksowa 10l
125,00 zł
opakowanie 10l
Specjaliści polecają!
Wyjątkowej jakości produkty polecane przez specjalistów! Produkty, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Lakiery, impregnaty do drewna, farby online, narzędzia do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Sklep z farbami.
Twój Sklep z farbami | Panel
Ekran do projektora sufitowy.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Hurtownia farb online. Sklep z farbami. Katalog produktów :
Impregnat do drewna, tikkurila, kolory, farby beckers, do mebli, ceny farb, lakiery, fasadowe, farba przeciwgrzybicza, farba kredowa, tablicowa tikkurila, ftalowa, do sufitu, farby, ncs, kolory, kolorów farb do ścian, farba beckers, farby z mieszalnika.
Tikkurila, Beckers, Jedynka, Rust-Oleum Farby lateksowe, dekoracyjne, akrylowe, ceramiczne, lakiery, impregnaty do ochrony powierzchni drewnianych, ścian i sufitów. Wewnętrzne i zewnętrzne. Sklep farby-online.pl Bogata Paleta Rozwiązań.
Wysokiej jakości produkty Tikkurila, Beckers, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Jedynka. Lakiery, impregnaty do drewna, farby, narzędzia Anza do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
598,00 zł 515,00 zł
wiaderko 9l

BECKERS DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [3] VIT 1l

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 35,00 zł 35.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość pojemnik 0,9l
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Beckers
Kod produktu: 7551910001

Opis

Beckers Designer Väggfärg Helmatt [3]

Wodorozcieńczalna, głęboko matowa farba wysokiej jakości przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian. Uniwersalny biały kolor idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach tradycyjnych, jak też nowoczesnych. Lateksowy preparat jest odporny na szorowanie, co umożliwia zmywanie z niego wszelkich zabrudzeń – emulsja idealnie sprawdzi się przykładowo w kuchni lub pokoju dziecięcym.

  • Pomalowana powierzchnie zyskuje eleganckie, głęboko matowe wykończenie.
  • Podczas nanoszenia i schnięcia wydziela nieznaczny zapach. Farbę łatwo się nakłada.
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.
  • Kolorystyka. Biały. Możliwość uzyskania ponad 9000 kolorów w komputerowym systemie barwienia.

Metody: Wałek, pędzel, natrysk.

Rozcieńczanie: W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.

Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

Beckers Designer Väggfärg Helmatt [3] Malowanie: Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy BECKERS DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [3] za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia (odpowiednio oznaczonych w systemie barwienia) może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. Przed przystąpieniem do malowania należy zakolorować dostateczną ilość farby z jednej partii produkcyjnej, w celu uniknięcia ewentualnych różnic w odcieniach powłoki malarskiej.

W przypadku przemalowywania powierzchni uprzednio malowanych na ciemne kolory zaleca się stosowanie farby gruntującej BECKERS GRUNDFÄRG. W przypadku stosowania intensywnych kolorów z bazy C zalecamy użycie farby gruntującej BECKERS GRUNDFÄRG zabarwionej na kolor zbliżony do farby nawierzchniowej. Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA. Instrukcja czyszczenia: Czyścić, w razie potrzeby, najwcześniej po upływie 1 miesiąca po malowaniu. Powierzchnie należy czyścić na sucho: odkurzaczem, miękką szczotką lub ręcznikiem do kurzu. Czyszczenie wilgotną ściereczką może pozostawiać na powierzchni ślady.

Ważne: W celu uniknięcia różnic w odcieniach należy przygotować odpowiednią ilość farby z jednej partii produkcyjnej. Należy pamiętać, że powierzchnia pomalowana farbą matową jest bardziej podatna na zadrapania i mechaniczne oddziaływania w porównaniu z powierzchniami malowanymi farbami o większym stopniu połysku.

Czas schnięcia W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 1 godziny.

Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu.

Czyszczenie narzędzi Narzędzia należy czyścić wodą, bezpośrednio po zakończeniu prac. Przed umyciem narzędzia należy dobrze wytrzeć, w celu usunięcia możliwie największej ilości farby. Kolor Biały, bazy wchodzą w system barwienia Tikkurila Symphony oraz NCS. Stopień połysku Pełny Mat.

Wydajność teoretyczna Do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.

Dostępne opakowania 0,9l; 2,7l; 9l

UWAGA! Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Beckers lub na próbkach kolorów.

Beckers Designer Väggfärg Helmatt [3] – wodorozcieńczalna farba dyspersyjna. Pełny Mat.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl