Polecamy: farby ścienne, lakiery do drewna, lakiery na metal i emalie ogólnego stosowania
Beckers paleta kolorów, otex, impregnat do drewna z woskiem, tikkurila everal aqua, parketti ässä, decor retro, farba antyrefleksyjna, everal aqua, farba ceramiczna, tikkurila optiva ceramic farby z mieszalnika, anza narzędzia malarskie, pędzle.
Specjaliści polecają!
Wyjątkowej jakości produkty polecane przez specjalistów! Produkty, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Lakiery, impregnaty do drewna, farby online, narzędzia do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
Produkt Barwiony VALTTI COMPLETE szara No 5083 | 2,7l
Produkt Barwiony VALTTI COMPLETE szara No 5083 | 2,7l
103,00 zł
opakowanie 2,7l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l
59,00 zł
pojemnik 0,9l
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Sklep z farbami.
Twój Sklep z farbami | Panel
Ekran do projektora sufitowy.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Hurtownia farb online. Sklep z farbami. Katalog produktów :
Impregnat do drewna, tikkurila, kolory, farby beckers, do mebli, ceny farb, lakiery, fasadowe, farba przeciwgrzybicza, farba kredowa, tablicowa tikkurila, ftalowa, do sufitu, farby, ncs, kolory, kolorów farb do ścian, farba beckers, farby z mieszalnika.
Tikkurila, Beckers, Jedynka, Rust-Oleum Farby lateksowe, dekoracyjne, akrylowe, ceramiczne, lakiery, impregnaty do ochrony powierzchni drewnianych, ścian i sufitów. Wewnętrzne i zewnętrzne. Sklep farby-online.pl Bogata Paleta Rozwiązań.
Wysokiej jakości produkty Tikkurila, Beckers, o właściwościach dekoracyjnych. Farba lateksowa. Jedynka. Lakiery, impregnaty do drewna, farby, narzędzia Anza do malowania ścian i sufitów. Kolory farby do ścian zmywalne. Sklep internetowy.
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
OPTIVA MATT [5] FARBY TIKKURILA. FARBA BIAŁA MAT 9l
275,00 zł 265,00 zł
wiaderko 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
FARBA TIKKURILA BETOLUX DO MALOWANIA PODŁÓG 9l
598,00 zł 515,00 zł
wiaderko 9l

Farba do mebli - MALOWANIE MEBLI TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA 0,9l (1)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 51,00 zł 51.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość pojemnik 0,9l
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.64706
Producent: Tikkurila
Kod produktu: C143905101_20160806091215

Opis

Tikkurila. Wiodąca marka farb do ścian i sufitów. Używana i zalecana przez specjalistów.

Farba do mebli - MALOWANIE MEBLI

TIKKURILA EVERAL AQUA SEMI MATT [40] EMALIA  0.9l

Biała farba z możliwością dobarwienia na ponad 13000 kolorów.  

Wodorozcieńczalne farby do drewna Tikkurila Everal Aqua są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Możesz bez obaw pomalować nimi elementy wyposażenia pokoju dziecięcego!

Półmatowa emalia akrylowa [40] do malowania powierzchni drewnianych, płyt wiórowych i uprzednio zagruntowanych podłoży metalowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Emalia może być również stosowana do malowania lamperii na tynkach wewnętrznych, jak również do renowacyjnego malowania podłoży pokrytych wcześniej farbami alkidowymi.

Malowanie mebli, drzwi, futryn, okien, mebli ogrodowych, lamperii wewnątrz pomieszczeń, kaloryferów itp.

MALOWANIE MEBLI.

Malowanie mebli

Jak pomalować meble?

Możesz podarować swoim meblom nowe życie – wystarczy trochę farby! Malowanie mebli nie jest trudne, dzięki naszym wskazówkom, dowiesz się, jak w prosty sposób odnowić elementy drewniane w Twoim domu.

Malowanie mebli farbami Tikkurila - Bogata paleta rozwiązań.

Jeżeli w domu są meble, które już się znudziły, są za ciemne lub nadszarpnięte zębem czasu. Nie musicie się ich od razu pozbywać. Mamy sposób na malowanie mebli, dzięki któremu nabierają zupełnie innego wyglądu i nadają wnętrzu unikalny klimat. Na dodatek nikt nie będzie miał takich samych!

Do tej meblowej metamorfozy będzie potrzebna farba, przybory malarskie, papier ścierny i trochę wolnego czasu.

Macie wątpliwości czy sobie poradzicie? Głowa do góry, metamorfoza i malowanie mebli nie jest trudne.

Wam też na pewno się uda! 

Zacznijcie od wyboru odpowiedniej farby – my rekomendujemy zastosowanie farby do malowania mebli Tikkurila Everal Aqua. Emalii z linii Tikkurila EveralW zależności od oczekiwanego stopnia połysku, możecie sięgnąć po:

  • emalię akrylową Tikkurila Everal Aqua Semi Matt [40], która zapewnia półmatowe wykończenie. Posiada łagodny zapach podczas malowania, farba jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, więc śmiało możemy ją polecić nawet alergikom;
  • emalie alkidowe Tikkurila Everal Semi Gloss [70] lub Tikkurila Everal High Gloss [90] – jeśli jesteście miłośnikami powierzchni z połyskiem.

Do niewielkich pomieszczeń polecamy farby w jasnych odcieniach. Pomalowane na taki kolor meble będą wydawały się lżejsze, a wnętrze - bardziej przestronne.

Farby do malowania mebli

PRZYGOTOWANIE DO MALOWANIA MEBLI.

Jeśli meble są wykonane z drewna (meble drewniane).

Zaczynamy od starannego zeszlifowania powierzchni mebli. Zapewniając gładką powierzchnię malowanego mebla pozwoli farbie na równomierne rozłożenie powłoki do malowania. Drewno przecieramy wzdłuż włókien, aby uniknąć nieestetycznych zadrapań, które trudno później wygładzić.  

Po zeszlifowaniu, przecieramy wilgotną szmatką, aby usunąć powstały pył, a następnie malujemy wałkiem np.: ANZA FELT (WAŁEK PRZEZNACZONY DO MALOWANIA MEBLI I STOLARKI) farbą podkładową Tikkurila Everal Primer.  Po wyschnięciu farby podkładowej, na pomalowanej powierzchni powstaną drobne włókna, dlatego należy ją ponownie przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym, a następnie oczyścić "suchym pędzlem".

Jeśli meble pokryte są okleiną.

Meble pokrytych okleiną nie szlifujemy, lecz jedynie "matowimy" papierem ściernym nałożonym na płaski uchwyt lub możemy użyć papier ścierny na gąbce – wyrówna to docisk podczas szlifowania. Papier powinien mieć wyższą granulację np. 400. Stosować go należy bardzo ostrożnie, ponieważ okleina jest materiałem cienkowarstwowym i łatwo ją uszkodzić. Po zmatowieniu, mebel należy przetrzeć wilgotną szmatką i oczyścić z powstałego pyłu.

Jeśli meble wykonane są z płyty MDF

Najpierw należy je delikatnie przetrzeć papierem ściernym, dzięki czemu zwiększy się przyczepność farby. Tak jak w przypadku drewna i okleiny, powstały pył usuwamy wilgotną szmatką.

MALOWANIE

Malowanie mebli wykonanych z drewna, płyty MDF lub pokrytych okleiną. 
Malowanie mebli kuchennych drewnianych.

W przypadku mebli pokrytych okleiną, w mało widocznym miejscu, warto wykonać test, aby sprawdzić czy farba nie rozpuszcza okleiny. W większości przypadków rozpuszczalnik zawarty w farbie Tikkurila Everal jest na tyle łagodny, że nie prowadzi do takiej sytuacji. 

Sam etap malowania w przypadku mebli z drewna, płyty MDF  i okleiny wygląda tak samo. Zakamarki i trudno dostępne miejsca malujemy za pomocą pędzla, a do większych powierzchni używamy wałka.

Po pomalowaniu całości czekamy, aż farba do malowania mebli wyschnie. W przypadku: Tikkurila Aqua Semi Matt będzie to około 6 godzin, a Tikkurila Everal Matt 10-16 godzin.

Należy pamiętać, aby po pomalowaniu pierwszej warstwy farby, delikatnie przeszlifować powierzchnię drobnoziarnistym papierem ściernym – w ten sposób zostaną usunięte powstające włókna, co wpłynie pozytywnie na wygląd warstwy nawierzchniowej. Po tym szlifowaniu należy usunąć wilgotną szmatką powstały pył, następnie możemy przejść do malowania drugiej, ostatniej warstwy. Po upływie 24 godzin mebel jest w pełni gotowy do użytku.

Malowanie mebli farbami Tikkurila Everal, niezależnie czy są wykonane z drewna, płyty MDF czy okleiny, nie wymaga dodatkowego użycia lakieru.


Farba do ścian ceramiczna

Głęboko matowe powierzchnie w najnowszej technologii. Farby Ceramiczne.

Specyfikacja: Farba do mebli cena - dotyczy opakowania: 0,9l

Przed przystąpieniem do malowania emalię dokładnie wymieszać Nakładać 1-2 warstwy wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku. W razie konieczności rozcieńczyć wodą w ilości do 5%.

Przygotowanie podłoża: Nowe powierzchnie drewniane malować zawsze dwukrotnie – traktując pierwszą warstwę jako podkład, podczas malowania elementów na zewnątrz jako podkład stosować VALTTI SUPER GUARD. Powierzchnie wcześniej malowane zmyć za pomocą odpowiednich preparatów usuwających wszelkie zanieczyszczenia ograniczające przyczepność emalii. Powierzchnie metalowe w pomieszczeniach o dużej wilgotności oraz znajdujące się na zewnątrz pomieszczeń zagruntować za pomocą EVERAL CORROSTOP. Całość spłukać dokładnie wodą i pozostawić do wyschnięcia. W razie konieczności wyrównać powierzchnię z pomocą szpachlówki i po wyschnięciu przeszlifować. Twarde i błyszczące podłoże należy zmatowić. W przypadku renowacji starych powłok malarskich należy wykonać wymalowania próbne. Uzyskanie pozytywnego wyniku decyduje o ostatecznym zastosowaniu produktu.

Wszystkie podłoża malowane gruntami EVERAL CORROSTOP oraz impregnatem VALTTI BASE NEW przemalowywać po 24 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy. Nakładanie kolejnej warstwy EVERAL AQUA po minimum 6 godzinach. Całkowite utwardzenie powłoki następuje po 2-3 dniach.

Wydajność farb Everal Aqua [40]8-10 m²/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od rodzaju i chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego.

Produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Został przebadanym pod kątem alergologicznym, bezpiecznym dla alergików i polecanym przez specjalistów PTA. Każdy rekomendowany produkt został przebadany w niezależnych ośrodkach alergologicznych obejmujących niezbędne, podstawowe i uzupełniające badania bezpieczeństwa (np. toksykologiczne, mikrobiologiczne). Badanie produktu obejmuje również analizę dokumentacji dostarczonej przez producenta. Analiza dokumentacji jest wykonywana pod względem formalnym, metodycznym i merytorycznym. 

Podana cena dotyczy farby białej w opakowaniu 0,9 litra

Everal Aqua [40] można barwić w różnych systemach:

  • TVT-Tikkurila,
  • NCS,
  • RAL itp, w sumie ponad 13 tys. odcieni.

Tutaj szukaj kolorów

UWAGA! Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.

Na zamówienie klienta dostępne inne pojemności: 0,450,92,7 litra


  

Poznaj innowacyjną farbę do malowania sufitów
Tikkurila Anti-Reflex white [2]

 

Farba antyrefleksyjna do malowania sufitu

Farba antyrefleksyjna do malowania sufitu.
Tworzy jednolitą matową powłokę, bez smug, pasów i odbić świetlnych. 


 

Tagi: farby do mdf everal aqua, eweral, farba kredowa, farba do mebli, farby do mebli, farba do mebli cena, farba do malowania mebli, farba do mebli z okleiny, farby do malowania mebli, everal aqua, tikkurila do mebli cena, farba tikkurila do mebli cena, farby do mebli kolory, biała farba do mebli, farba do malowania mebli z okleiny, farba do mebli tikkurila, tikkurila do mebli, tikkurila everal aqua matt 10, tikkurila everal aqua semi matt 40, farba akrylowa do mebli, farba do mebli tikkurila cena, lakier do mebli kuchennych, malowanie mebli tikkurila, tikkurila everal, tikkurila everal aqua, tikkurila everal aqua kolory, farba biała do mebli, farba do mdf, farba do mebli połysk, tikkurila everal aqua gloss 80 opinie, tikkurila everal aqua semi matt [40], tikkurila farba do mebli, tikkurila malowanie mebli, farba do mebli biała, farba do mebli laminowanych, farba do mebli z okleiny cena, farba kredowa do mebli cena, farba tikkurila do mebli, farby do mebli tikkurila kolory, tikkurila everal aqua opinie, tikkurila everal aqua semi matt, biała farba do mebli z okleiny, farba do mebli kolory, farba do mebli kuchennych mdf, farba do mebli wysoki połysk, farba do mebli z płyty, farba do okleiny, farba everal, farba srebrna do mebli, farba tikkurila do drewna opinie, farba wilko do mebli, farby akrylowe do mebli, farby do mebli drewnianych cena, farby do mebli kuchennych cena, farby do mebli tikkurila, kolory farb do mebli, malowanie mebli farbami tikkurila, matowa farba do mebli, tikkurila do drewna biała, tikkurila everal aqua gloss, tikkurila everal aqua matt 10 opinie, tikkurila everal aqua semi matt 40 opinie, tikkurila everal aqua semi matt opinie, biała matowa farba do mebli, farba akrylowa do mebli cena, farba akrylowa do mebli z okleiny, farba akrylowa tikkurila, farba do malowania mebli cena, farba do mebli akrylowa, farba do mebli biała matowa, farba do mebli biały połysk, farba do mebli matowa, farba do mebli szara, farba do mebli z okleiną, farba do szafek, farba do mebli, farba ftalowa, farba ftalowa do mebli, farba kredowa do mebli kuchennych, farba kredowa do mebli z okleiny, farba renowacyjna wysoka ochrona kuchnia & meble, farba szara do mebli, farby do malowania płyt meblowych, farby do malowania szafek kuchennych, farby do mebli cena, farby do mebli laminowanych, farby do mebli z okleiną, farby do mebli z okleiny, farby kredowe do mebli cena, farby tikkurila, ile kosztuje farba do mebli, jak odnowić meble z mdf, jaka farba do mebli laminowanych, kolory farb do malowania mebli, malowanie mebli, malowanie mebli cennik, malowanie mebli okleinowanych, malowanie mebli z okleiną, odnawianie mebli kuchennych, srebrna farba do mebli, tikkurila everal aqua gloss 80, tikkurila everal aqua matt, tikkurila everal aqua semi matt 40, tikkurila everal matt opinie, tikkurila farba do mebli cena, tikkurila farby do mebli, tikurilla everal

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl